XXI. Szivárvány Regionális Gyermek és Ifjúsági Néptáncfesztivál – Bük – 2023
2023 Bük, október 20. péntek
nap óra perc mp
Élő adás I.rész | 10:00 |
XXI. Szivárvány Regionális Gyermek és Ifjúsági Néptáncfesztivál
Élő adás II.rész | 14:30 |
XXI. Szivárvány Regionális Gyermek és Ifjúsági Néptáncfesztivál
Eredményhirdetés | 20:00 |
XXI. Szivárvány Regionális Gyermek és Ifjúsági Néptáncfesztivál
Program
10.00 – 12.00 Délelőtti bemutatók.
Szünet
12.30 – 14.30 A délelőtti csoportok értékelése
20:00 Eredményhirdetés
Helyszín:
Büki Művelődési Központ (Sportcsarnok)
A rendezvény időpontja:
2023.10.20. péntek
Délelőtt
Szivárvány Fesztivál műsor
10:30
- Büki Művelődési és Sportközpont, Könyvtár- Hangyaboly csoportja
Gerlecz Edit-Lóra….
// 1. korcsoport - Harmónia AMI Győrújbaráti telephely Csobolyó Néptáncegyüttes-Csobolyó Cseperedők
Putz Katalin-Jocha Balázs: Táncolj kecske….
// 4. korcsoport - Reményik Sándor Evangélikus Általános és Művészeti Iskola-Bölicze néptánccsoport
Fekete-Tóth Bianka.Molnár Péter: Bárcsak ingem olyan legény kérne
// 2. korcsoport - Barsi Ernő AMI-Kófic csoportja
Gálig Gábor-Mészáros Eszter-Kukucs Eszter: Moldvai táncok
// 2. korcsoport - Etalon AMI-Kiscserókok utánpótlás csoportja
Némethné Delbó Krisztina-Ramaz László: Bagi játékok és táncok // 4. korcsoport - Harmónia AMI Győrújbaráti telephely Csobolyó Néptáncegyüttes-Csobolyó Aprók
Jocha Balázs-Putz Katalin: A seprűkötő lányai….-mesés tánc Vas megyéből
// 1. korcsoport - Reményik Sándor Evangélikus Általános és Művészeti Iskola Bariska-Möndölecske néptánccsoport
Kővári Réka-Molnár Péter: Tollas Erzsi
// 3. korcsoport - Barsi AMI-Tilámli csoporja
Magyarbődi táncok
// 3. korcsoport - Harmónia AMI Győrújbaráti telephely Csobolyó Néptáncegyüttes-Csobolyó Cseppek
Jocha Balázs-Putz Katalin: Vásárúti libalegelőn
// 2. korcsoport - Kerényi György AMI „Linkószeri bandázók” csoportja
Lengyel Szabolcs: „Ülj le az én székemre….”-gyerekmuri
// 4. korcsoport
Délután
Szivárvány Fesztivál műsor
14:30
- Reményik Sándor Evangélikus Általános és Művészeti Iskola Berbécs néptánccsoportja
Kővári Réka-Molnár Péter: Bolond lakodalom
// 1. korcsoport - Soproni Petőfi Sándor Általános Iskola és AMI Pendely csoportja
Tóth Rita-Gerlecz Gábor: „Bíborba,bársonyba”- vasi táncok
// 2. korcsoport - Harmónia AMI Győrújbaráti telephely Csobolyó Néptáncegyüttes-Csobolyó Néptáncegyüttes Ifjúsági csoport
Dobsa Tamás-Putz Katalin-Jocha Balázs: Juhászok Gömör vármegyéből
// 3. korcsoport - dr. Pesovár Ernő AMI Kis Tücsök csoportja
Csollány Csaba-Csollányné Horváth Krisztina: Somogyi táncok
// 1. korcsoport - Értéket Tisztán Egyesület Vadóca Gyermektáncegyüttes
Rácz Petra-Lipusz András: Játék és tánc a Rábaközből
// 1. korcsoport - dr. Barsi Ernő AMI Kalinkó csoportja
Gálig Gábor-Mészáros Eszter-Südi Tamásné: „Bujj,bujj bokrosi” (Somogy)
// 1. korcsoport - Csali Gyermek Néptáncegyüttes Ifik csoportja
Nagy Myrtill-Madocsai Imre: A füzesi hegyeken
// 3. korcsoport - Büki Művelődési és Sportközpont,Könyvtár Ablánc és Hanga csoportja
Gerlecz László-Gerlecz Edit: Táncok a Bodrogközből
// 4. korcsoport - dr.Pesovár Ernő AMI Mákvirág csoportja
Horváth Győző-Horváth Győzőné Pintér Andrea: Zalai táncok
// 2. korcsoport - Nyugat-Magyarországi Hagyományőrző Egyesület Kőszeg-Karád Baráti Társaság
Gerlecz László-Gerlecz Gábor: Küküllő menti férfitáncok
// 3. korcsoport - Etalon AMI Kiscserókok Táncegyüttes
Némethné Delbó Krisztina-Ramaz László: Bonchidai románoké
// 3. korcsoport - dr. Barsi Ernő AMI Derőce csoportja
Südi Tamásné-Botló Gergely: Bukovinai táncok
// 2. korcsoport - Értéket Tisztán Egyesület Bibrics Táncegyüttes
Varga János: „Jaj,anyám a huszár…”- Nyárád menti táncok
// 4. korcsoport - Reményik Sándor Evangélikus Általános és Művészeti Iskola Vasi Legényczéh
Molnár Péter: „Én fütyülök,aztán ti is!”- legényesek Cifra Kalotaszegről
// 3. korcsoport - Soproni Petőfi Sándor Általános Iskola és AMI Pendelyes Táncegyüttes
Gerlecz László: Sorozóra (Vasi táncok)
// 3. korcsoport
Oszd meg ezt az oldalt másokkal is…
Facebook
Email